Liga Shqiptare Kanadeze - LSHK
Formulari i Para-Aplikimit pėr Anėtarėsim

 Njoftim: Pas Paraqitjes sė kėtij Para-Aplikimi nga ana Juaj, LSHK do tė shqyrtojė me imtėsi,Informacionet Tuaja tė dhėna nė kėtė aplikim. Pas Miratimit Paraprak - njė nga anetarėt e kryesisė sė LSHK-sė do tju njoftojė pėr Fazėn Pėrfundimtare tė Anėtarėsimit nė LSHK. Njoftimi bėhet pėrmes telefonit tuaj tė deklaruar,ose e-mail-it.Aplikimet e rrėzuara NUK njoftohen.
Ju Urojmė Bashkėpunim tė Mbarė me LSHK !

Liga Shqiptare Kanadeze - LSHK

* Tė gjitha Informacionet janė tė detyrueshme pėr plotėsim

Llojin e Anėtarėsimit qė po kėrkoni ?   * Kliko kėtu,pėr Llojet e Anėtarėsimit"
Vendndodhja Juaj   * Mbaj butonin ' Ctrl ' shtypur,pėr tė zgjedhur mė shumė
Qyteti
Niveli i Edukimit  Kolegj
 Shkolla e Mesme
 Tjetėr
Pėrshkrim i Personalitetit  * Me pak fjali
* Pėrshkruani veten tuaj dhe tė karrierės tuaj(n.q.se keni),
* Kush jeni Ju ? Cfarė prisni nga Angazhimi Juaj nė LSHK ?
Pėrshkrimi i Punės   * Nė qoftė se nuk jeni duke punuar
* Ju jeni njė Student, shkruani ' Student ' ose shkruani 'N/A' pėr opsione tė tjera
Pozicioni i Detyrės Punė e Plotė
Punė e Pjeshme
Perhershėm
Kontraktuar
Private Company
Kolegj
Tė tjera shkolla
Shtetėsia dhe Kombėsia Juaj Shtetėsia Kombėsia
  Shtetas       Rezident i Pėrhershėm       Pėrkohėshėm
Datėlindja dita/muaji/viti

Informacionet e Kontaktit

Titulli
Emri i Kontaktit
Emri i Kompanisė
Email
Adresa
Qyteti
Provinca
Shteti
Kodi Postal ose ZIP
Numėri i Telefonit
Numėri Faksit
Pėrfaqesuesit LSHK   * Zgjidh njė nga Pėrfaqėsuesit e LSHK, mė afėr vendbanimit Tuaj
* Pėr tė paraqitur sukseshėm Para-Aplikimin tuaj nė LSHK
* Pėr Informacione dhe Paqartėsira,kontaktoni Zyrėn Qendrore LSHK:
      Liga Shqiptare Kanadeze - LSHK
      PO Box 82813 RPO Cabbagetown,Toronto,On M5A 3Y2,Canada
     Albanian Canadian League - ACL Administration
Albanian Canadian League Information Service - ACLIS
Albanian Pictures
Canadian Pictures
Send us - your Opinions & Comments
USA Pictures
Albanian Canadian League Homepage